התקלקל לכם האייפון? אל תתייאשו

התקלקל לכם האייפון? אל תתייאשו, תוך זמן קצר הוא יחזור אליכם בתפקוד מלא. אנחנו שמחים לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים אודות המעבדה שאתם מחפשים

כאשר האייפון חגג חמש שנים, הופיעו בתקשורת כתבות שונות שהיללו את חשיבותו של המכשיר, ואת עוצמת השינוי שהוא חולל. בין היתר צויין שמכשיר האייפון הכניס לשוק העבודה אלפי עובדים ולמעשה יצר משרות בתחומים חדשים, אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא של עובדים במסגרת מעבדות לתיקון אייפון.

אומנם עד הופעתו של האייפון (ואחריו האייפד), היו פה ושם מעבדות סלולאר לא רשמית, פרטיות. אך רוב האנשים שנזקקו לטיפול במכשיר פנו לחברות סלולאר ובאמצעות המעבדות שלהן הם טיפלו במכשיר או קיבלו מכשיר חלופי. עם הופעתו של האייפון חל השינוי הגדול. עלות התיקונים במסגרת חברות סלולאר לצד נחיצותו של המכשיר, שלא נדבר על האתגר שעמד בפני טכנאים שונים, יצרו מעבדות של תיקון אייפון, חלקן מובילות את התחום ונחשבות איכותיות יותר מהמעבדות הרשמיות של חברות הסלולר למשל.

למה מעבדה פרטית ולא מעבדה רשמית

למעבדה פרטית של תיקון אייפון יש מספר יתרונות על פנייה למעבדה רשמית, בראש ובראשונה זה עלות הטיפול. מי שמכשיר האייפון שלו נפגע מגלה מהר מאוד , שבחוזה שלו עם חברת סלולר יש לא מעט נקודות יציאה לחברה מפני הכנסת תיקונים תחת האחריות, שלא נדבר על ההסברים המיוחדים שהחברה נותנת לכך שהיא לא יכולה לטפל במכשיר אלא בתשלום נוסף.

שמענו כבר מקרים על כך שחברות סלולר ניסו לגרום ללקוח לשדרג את מכשיר הפלאפון שלו בכך שהסבירו לו שהתקלה איננה ניתנת לתיקון והנזק שנגרם הוא בלתי הפיך. זה בזמן שבמסגרת מעבדה פרטית הוא תיקן את המכשיר והחזיר אותו לחיים.

התקלקל לכם המכשיר? אל דאגה אנחנו כאן בשבילכם. תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

אך לא רק השירות ואיכותו הוא יתרון של מעבדה פרטית אלא הזמינות שלה. במעבדה פרטית נקבל שיות החלפת מסך לאייפון תוך חצי שעה, ניקוי מכשיר מקורוזיה תוך זמן דומה, החלפת כפתורים יכולה לקחת מעט יותר זמן, תיקון תוכנת המכשיר לוקחת גם היא עד שעה. במעבדה פרטית מכירים בערך של המכשיר ללקוח ולכן אנחנו נגלה לא רק שלא מתבזבז זמן לחינם אלא גם נערכות בדיקות  חוזרות ונשנות לעיניי הלקוח כדי לוודא שהמכשיר אכן עובד.

מה עוד תוכלו לקבל במעבדה לתיקון אייפון

  • אחריות עד שנה לתיקונים ורכיבים שהוחלפו
  • הסברים על תפעול נכון של המכשיר
  • אמצעי עזר לשמירה על המכשיר
  • קבלת מכשיר חלופי במקרה שתיקון התקלה דורש זמן רב
  • אפשרות לקבל את המכשיר מתוקן במשלוח
  • גיבוי של החומר על המכשיר לפני התיקון

יש לי ביטוח של חברת סלולר, זה תופס?

לאלו שעוד לא עשו ביטוח של חברת סלולר, נגלה שזה לא תמיד משתלם. ראשית, מרבית החברות נוהגות להמציא סעיפים קטנים ובלתי נראים שמוציאים מתוך כלל התקלות שורה של טיפולים ובכך אנחנו מגלים שהביטוח חסר תועלת במקרים כאלה. שנית, עלות הביטוח ועלות ההשתתפות העצמית לעיתים מגיעה לעלות תיקון אייפון במעבדה. למשל החלפת מסך לאייפון , במעבדה פרטית היא יכולה להגיע ל-500 שקל, בחברת סלולאר מלבד עלות הביטוח שנעה סביב 400 שקל בשנה , יש השתתפות עצמית של 400 שקל …

חשוב גם להדגיש, חברות סלולאר לא מכניסות אל תוך הביטוח תיקונים שבוצעו במעבדות פרטיות, כלומר אם הלכתם למעבדה והמכשיר התקלקל עוד יותר, סיכוי רב שחברת הסלולאר תדרוש מכם לשלם על התיקון החוזר ולא תסכים להכניס אותו תחת הביטוח. נכון הדבר גם אם פרצתם את המכשיר, ואז תעבדו כל סיכוי לטפל בו במסגרת חברת סלולאר.  האם הביטוח תופס? תלוי את מה, ותלוי איפה.

לא רק אייפון

מי שמחזיק ברשותו אייפוד טאץ' או אייפד ישמח לדעת שמעבדות לתיקון אייפון מטפלות גם בתיקון אייפוד ואייפד בדגמים שונים.

התקלקל לכם האייפון? אנחנו נדאג שהוא יטופל בידיים טובות. תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם עם הצעה לתיקון מיידי

צרו איתנו קשר

שתפו את המאמר

חיפוש

מאמרים נוספים