אין מכשיר חשמלי חף מתקלות.

כשיש לנו אייפד, אנחנו חוששים מהרגע בו נבין שתיקון אייפד הוא בלתי נמנע. רגע שכזה יגיע רק אחרי תקלה, שלרוב ממש לא נצפה שהיא תגיע. כך גם בתחום אחיו הבוגר, האייפון. כשרכשנו את המכשיר עשינו את זה כי הוא באמת הכי טוב בשבילנו, אבל פתאום מתחילות לקרות לו כל מני בעיות ואנחנו פשוט לא מבינים איך להתמודד עם זה. אז בואו נעשה קצת סדר, ונראה מה התקלות וכיצד מתמודדים איתן:

מכשיר תקוע: מכשיר תקוע, שאינו כבה ואינו נדלק, מומלץ לעשות לו ריסטארט. ריסטארט נעשה באמצעות לחיצה ארוכה על כפתור הכיבוי ואז הדלקה מחדש. אם זה לא יעזור מומלץ להגיע למעבדה לתיקון אייפון ואייפד ולבקש בדיקה מקיפה של המכשיר.

מסך שבור: אין איך להגיד את זה אחרת – אם המסך שבור כנראה שהגיע הזמן להחלפת מסך לאייפון או לאייפד. נכון, זה עלול לכאוב בכיס, אבל אתם לא תסתובבו עם מסך שבור, נכון? בפעם הבאה, מומלץ לקנות מגן חזק יותר שישמור על המסך למקרה של נפילה של המכשיר. החלפת מסך באייפד יכולה להיות פעולה מסובכת יותר ולכן עליכם להתעקש על בדיקת המקצועיות והניסיון של הטכנאי במעבדת התיקונים.

זקוקים לתיקון אייפד או אייפון? השאירו את הפרטים שלכם ויחזרו אליכם בהקדם

בעיות בטעינה: יכולות לנבוע מתקלה בסוללות, במטען או במגעים בתוך המכשיר. ניתן להחליף את הסוללות, אך מומלץ לבדוק קודם את המטען במעבדה וכן את המגעים לפני שממהרים לרכוש סוללות חדשות.

אין אפשרות להתחבר לרשתות אלחוטיות: כנראה נובע מתקלה בלוח התקשורת. לא תמיד נדרש להחליף את כולו אלא חלקים ממנו או תיקון שלהם בידי מישהו המתמחה בעניין.

פאנל שבור או מלוכלך: אפשר להחליף פאנל אחורי או מסגרת, אם סתם רוצים או אם יש סיבה נראית לעין כמו שריטות ושברים. שימו לב – ההחלפה צריכה להיות לחלקים מקוריים.

נזקי רטיבות: מבדיקות שונות עולה שלמעלה מ-30% מהסיבות לתקלות באייפון הן סיבות של רטיבות מסוגים שונים, כתוצאה מחדירת מים למכשיר. חשוב לדעת שבשביל להציל מכשיר שנפל למים אסור (!) לנסות להדליק אותו עם ההוצאה שלו מהמקום הרטוב. מה שיש לעשות: אם המכשיר עוד דולק כבו אותו מיידית, יבשו אותו חיצונית והבהילו אותו למעבדה. אנשי מקצוע מיומנים יוכלו להציל אותו, וכולם יהיו מרוצים.

קחו בחשבון ש:

  • אפל מסירה את האחריות שלה מהמכשיר אם הוא נמסר לתיקון במעבדה פרטית.
  • חשוב לוודא שחלקי החילוף במעבדת התיקון הם מקוריים.
  • בקשו את מחיר עלות התיקון מראש. אם לא מסכימים לתת, העדיפו מעבדה אחרת.

צרו איתנו קשר

שתפו את המאמר

חיפוש

מאמרים נוספים